Патріотичній одяг, футболки національні жіночі, чоловічі купити Львів, ціна - Україна
  • 0
  • 0
  • Мій кабінет

Ukrainian collection

Показано з 1 по 12 із 49 (всього 5 сторінок)

Український патріотичний одяг як символ сміливості

Настав той період, коли патріотичний одяг набув особливого значення. Мільйони українців та жителів іноземних країн по всьому світу носять речі з нашою національною символікою, щоб виразити свою любов та підтримку. Це той час, коли колір року обирає не Pantone, а мужність і сила незламного народу.

Ukrainian collection в DiaDia – душа нашого бренду. У кожну річ, кожен надпис ми вклали частинку себе і впевнені, що тепер фраза «Made in Ukraine» буде звучати ще більш гордо. У нашій колекції ви знайдете багато різноманітного одягу з унікальними й цікавими принтами як для жінок, так і для чоловіків. 
Серед фаворитів патріотичного жіночого одягу вагоме місце займають світшоти з утепленням та без. Лідерами можна сміливо вважати національні патріотичні футболки, які зараз стали ще й чудовою ідеєю подарунку для найдорожчих. 

Чоловічий патріотичний одяг ми також не могли обійти стороною. Для нього обирай принти з надписами «Доброго вечора, ми з України», «I am Ukrainian», «Home», «What’s your superpower?». Для неї: «Вільна», «Цінуй», «Love», «Ти моє серденько», «Як ти», а також з містами-героями «Kharkiv», «Kyiv», «Mariupol». Друк зроблений швейцарськими чорнилами високої якості DuPont, тому можна не хвилюватися, що після прання улюблена річ втратить привабливий вигляд. 
Чоловічі національні футболки є в приємних відтінках молочного, бежевого та блакитного, які будуть вдало поєднуватися з усіма елементами гардеробу. Для  жінок додали ще яскравий жовтий, що символізує українське пшеничне колосся. Вдалі аутфіти виходять у поєднанні з джинсами, джогерами, класичними штанами. Такі образи виглядають стильно та підійдуть будь-кому, незалежно від віку чи особливостей фігури. Продуманий фасон, якісне пошиття та натуральні тканини забезпечать максимальний комфорт. Для прогулянки на свіжому повітрі одягай молочну футболку з жовтою чи блакитною спідницею, для роботи – доповни look піджаком чи сорочкою та аксесуарами.

Як доглядати за речима з принтами

Існує декілька простих правил догляду, що допоможуть зберегти вашу футболку чи світшот у гарному вигляді та носити їх довгий термін:

  • Використовуйте температурний режим прання не більше 40 градусів.
  • Стірайте річ з принтом навиворіт.
  • Використовуйте делікатний режим без інтенсивного віджиму.
  • Уникайте використання відбілювачів, плямовивідників на місцях з принтами.
  • Акуратно розвішуйте та сушіть одяг так, щоб друк не деформувався.
  • Місця з друком рекомендовано прасувати при низьких температурах, бажано навиворіт.

Своєю чергою DiaDia дає повну гарантію на придбаний одяг. Якщо ви помітили не речі якийсь недолік – завжди є можливість обміняти або повернути.
Патріотичний одяг вже давно став символом вільної і незалежної України. Але якщо раніше ті ж вишиванки одягали лише на свята, зараз їх активно обирають як для повсякденного життя, так і для різних заходів. Підтримку Україні висловили багато світових брендів, що використовують у своїх показах наші атрибути та кольори. Адже зараз це не просто звичайний національний одяг, а річ з справжньою ідеєю, для тих, хто бореться і перемагає.

З любов’ю, DiaDia!